O nas

takie proste -naprawa laptopow olkusz
Firma zajmuje się naprawą szeroko rozumianej elektroniki dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Głównie nasza firma od wielu lat skupia się na takich zagadnieniach jak:

  • Naprawa laptopów
  • Naprawa notebooków
  • Doradztwo przy zakupie nowego sprzętu
  • Naprawa telewizorów LCD
  • Utylizacja sprzętu RTV

 

Przez długi okres naszej działalności i współpracy z klientami, bo to dzięki nim cały czas funkcjonujemy i rozwijamy naszą firmę – jesteśmy w stanie rozważyć nietypowe zlecenia ponieważ skala urządzeń posiadających w pewien sposób powielającą się elektronikę jest ogromna. Posiadamy profesjonalne narzędzia dzięki którym pracujemy szybko i precyzyjnie. Nasz system komunikacji z klientem jest bardzo prosty i skuteczny – wypracowany przez wiele lat. Kontaktując się z nami przedstawiony problem jest rozpatrywany za darmo, nawet jeśli sprzęt zostanie dostarczony do nas w celu zbadania usterki nic nie naprawiamy od razu, pierwsze co robimy kontaktujemy się z klientem.
gwarancja mikro - naprawa ;aptopow olkusz
Naprawione przez naszą firmę urządzenie bądź wymieniona część objęta zostaje gwarancją, jeśli problem nadal będzie występować usterki usuwamy bezpłatnie lub zwracamy poniesiony koszt. Praktycznie każdy przypadek uczy nas czegoś nowego, ciągle ulepszając nasze działania potrafimy rozwiązać Państwa problemy w tych dziedzinach coraz szybciej. Głównie pracujemy w regionie powiatu olkuskiego, po wstępnych rozmowach przyjmujemy zlecenia z poza powiatu.Zapewniamy miła atmosferę podczas współpracy!